Over Sportinschrijving.nlContactAccount aanmakenInloggen
 
 
 

Introductie
Wedstrijdkalender
Uitslagen

Uitslagen



Uitslagen Braassem Summer Regatta

12voetsjol
5.5m
Finn
FJ
MaxFun25
Randmeer
Regenboog
Schakel
Schakel
Valk

Uitslag 12voetsjol

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 628 Hein Daniels, Carlien
Dreadnought ll
3,0 2 1 1
2 832 Rina de Nooyer
Gimmick
19,0 1 2 dns
3 718 Fred Udo
Waterlander
21,0 4 5 2
4 692 Jan de Vreede
Jolly
30,0 8 4 4
5 468 Hans Nieuwland, Pam Vallentgoed
Piraat
30,4 6 7 3
6 652 Daan Daniels, Thessa Veenis
floorshow
31,7 5 3 dns
7 834 Franken Rob
834
33,4 3 6 dns
8 633 Ge Alkemade
Litle Ranger
45,0 7 dns dns
9 769 Hans van der Meer 45,0 9 8 dns
 


Uitslag 5.5m

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 26 Arend Jan Pasman, Ron Azier, Jeroen de Vries
Feng Shui
0,0 1 1 1
2 31 Victorine Bredero, Jeroen Behrend, Wiebe de Witte
Duchess of B
9,0 2 2 2
3 11 Piet van Opzeeland, Peter Parmentier, Tom Eijkman
Woelgeest
17,1 3 3 3
4 12 Geert Bakker, Mark Leslie Miller, Mario Bakker
Topaze Classic
24,0 4 4 4
5 17 Robert Smolders, Maarten / Remy, Rene Lignac
LEELOO
30,0 5 5 5
 


Uitslag Finn

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 835 Jaap Goede
Nannet
0,0 1 1 1
2 781 Boudewijn Fehres 23,0 2 dns dns
3 814 Martin Tas
roodrunner
25,7 3 dnf dns
4 18 Johan van Straalen 30,0 dns dns dns
 


Uitslag FJ

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 1298 Simon van Rees 3,0 2 1
2 1363 Sonja Kalkhoven, Ronald Kalkhoven
houtworm
3,0 1 2
3 775 Bert Wolff, Celine Schee, van Der
Dance of the Wolff
11,4 3 3
4 1455 Elske Vermeij, Oigen Blankert
Spetters
21,0 7 4
5 1464 Martin Garnier, Justin Simoons 21,7 6 5
6 961 Rolf de Jong, Esther Pothuis
Mysterie
26,0 4 dns
7 1463 Lars den Hartog, Anne Troelstra
Reddo
28,0 5 dns
8 1421 Sebastiaan Klaassen 32,0 8 dns
9 1199 Jelle den Blaauwen, Jeroen Pijl 33,0 9 dns
10 1330 Marjolein Klaassen, Heike den Blaauwen
Regazze
34,0 10 dns
11 1419 Jori Vermeij, Niek Griethuysen 36,0 dnc dnc
 


Uitslag MaxFun25

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 18 Erik Wesselman, Mark, Bastiaan En Edward
18+
0,0 1 1 1 1
2 2 Olivier Dirkzwager, Barbara Snieders, Patrick Legierse
Fondel
24,4 3 5 2 3
3 21 Jan Pieter Botman, Clarike Lianne, Ko Michiel Matthijn
Loading Systems
28,0 2 2 dns 4
4 27 Michiel Bune
Van Uden
35,7 4 4 3 dns
5 31 Jeroen van Dijk
Probin
36,7 dns 3 dns 2
6 20 Erik Verboom, Meirat Almat, Thomas Mohren Joost Schot
Elsa
41,0 5 7 4 5
7 5 Adriaan Hagdorn, Jan Gert van Senden, Jacques de Faber
FunkyBear
45,1 6 6 5 6
 


Uitslag Randmeer

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 1030 Wouter van der Gronden, Lukas van der Heeden, Renan Robert
only time will tell
8,7 2 3 1
2 960 Max Visser, Marieke, Remco Abeln
Op 't randje
11,0 1 4 2
3 219 Tiemen Winkel, Derk-Jan Havenaar
3beau4
18,7 5 2 3
4 1001 Jet Woudstra, Jan van den Berg, Linda de Bruin
duizend-en-n-nacht
23,0 4 1 9
5 258 Maarten van Lotringen, Eijsten, van Zalingen
De Gele Snaeck
25,7 3 5 5
6 1026 Nico Overbeeke, Patrick van der Most
Mi Dushi
32,7 7 6 4
7 447 Jrgen N. Poortman, Jan Tolhuys, Richard V.d.leij
Sesam
37,4 6 8 6
8 498 Christoffel van Hees, Christoffel van Hees, Gwenda & Anna Veenendaal & Ber
Vios
41,0 8 7 8
9 922 Arnold Verkleij, Jeroen Kirch, Viktor Kirch
Windrider
44,0 9 10 7
10 1024 Frank Driessen, Alain Schievink 48,0 10 9 dsq
 


Uitslag Regenboog

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 67 Hans van Drunen, Remko Boot, Wouter Pinckaers
Klerejongens
10,0 5 1 1
2 145 Maarten Morsman, Willem-nico Potma, Henk-jan Vissia
Black Pearl
18,7 3 5 2
3 154 Rob de Kraa, Ben Kloos, Gerben van der Werff
Braveheart
21,7 2 7 3
4 141 Fred Bulk, Martin Buis, Boris Bulk
Bengel
29,0 7 4 4
5 152 Jan van Staveren, Willem Timmers, Joost Tijssen
L'esperansa
32,0 10 2 7
6 149 Matthieu Moerman, Peter Peet, Ted Duyvestijn
Knorr d' or
34,7 1 3 dns
7 75 Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Erik Buijs
The Happy Elephant
38,7 4 13 6
8 151 Petra Kempeneers, Cees Klinkenberg, Bert de Lange
toreador
46,0 8 9 11
9 140 Michael de Kraa, Thomas Allard, Arend Verdel
Stars & Stripes
49,0 13 10 8
10 131 Max Blom, Danny Struijkenkamp, Bernard Witzel
Maximum
49,5 dnf 11 10
11 56 Angela Brandsma, Nick Spaans, Peter de Witte
Oranje
51,0 12 12 9
12 153 Manfred van Munster, Lodewijk Schut, Russel Couts
De Bruine Rotterdammer
52,4 6 6 dns
13 116 Kees Barnhard, John van Gelder
3 + stuur
58,0 9 8 dsq
14 82 Ron Zwart, Liz Verheul, Ralph Couwenberg
Beneventum
62,0 15 17 12
15 35 Henk Noppen, Jeroen, Jensen 62,0 16 14 14
16 134 Cock Ringeling, Marein Duijn, Peter Kuperus
solitaire
64,0 17 16 13
17 148 Leo Hartman, Patrick van Leeuwen, Gilbert Imthorn
Brave Furie
68,0 raf dnf 5
18 50 Arthur Kuhne, Dave Da Silva, Paul Schmitz
Efficient Dynamics
70,0 14 15 dns
19 45 Eric Kampschreur, Marcel de Jong, Robert Kampschreur
Halve Maen
75,0 11 dns dns
20 5 Arthur Diephuis, Arthur Diephuis, Ellert Janssen Sandro Gordijn
Snip
87,0 dns dns dns
20 69 Diederik Kok, Thijs Kok, Martin Kuiters
Wildebras
87,0 dns dns dns
20 86 Ido Poelman, Erik Poelman, Frank Bergeren
De Zaan
87,0 dns dns dns
 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:
  131 Max Blom, Danny Struijkenkamp, Bernard Witzel
Maximum
race 1: 16.5 punten
 


Uitslag Schakel

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2613 Erwin Pol, Paul Bootsma 6,0 1 2 2
2 2234 Michiel de Boer, Paul Manseman
H.M The Interceptor
17,0 dns 1 1
3 2456 Sten Renema, Louise Simon
Excalibur
17,1 3 3 3
4 2592 Ariaan Floppervis, Bastie Finkelveen
Brendnew
30,0 2 5 dns
5 2596 Robbert Bonnema, Pauline vd Zee
Lizard
33,0 dns 4 4
6 2172 Jansje Hofstra, Geertje Nakken
FP
36,7 4 6 dns
7 2527 Erik Schootstra, Marieke Wouda
-
41,0 dns 8 5
8 2420 Joost Hanselaar, Eenofander Esjembek
super link
44,0 5 dns dns
9 2605 Andries Velinga, Niels Velinga
2k six-0-five
45,7 6 dns dns
10 2547 Jelle Timmer, Lauren Hanselaars 47,0 dns 7 dns
 


Uitslag Schakel

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2613 Erwin Pol, Paul Bootsma 6,0 1 2 2
2 2234 Michiel de Boer, Paul Manseman
H.M The Interceptor
17,0 dns 1 1
3 2456 Sten Renema, Louise Simon
Excalibur
17,1 3 3 3
4 2592 Ariaan Floppervis, Bastie Finkelveen
Brendnew
30,0 2 5 dns
5 2596 Robbert Bonnema, Pauline vd Zee
Lizard
33,0 dns 4 4
6 2172 Jansje Hofstra, Geertje Nakken
FP
36,7 4 6 dns
7 2527 Erik Schootstra, Marieke Wouda
-
41,0 dns 8 5
8 2420 Joost Hanselaar, Eenofander Esjembek
super link
44,0 5 dns dns
9 2605 Andries Velinga, Niels Velinga
2k six-0-five
45,7 6 dns dns
10 2547 Jelle Timmer, Lauren Hanselaars 47,0 dns 7 dns
 


Uitslag Valk

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 545 Team Vos Visser
The Fox
3,0 1 2 1
2 412 Piet Kraan, Ton van Berkel
Typhoon
14,4 3 3 2
3 108 John van Schoten, Koen Schenk
acta est fabula
18,0 4 1 5
4 839 Rogier Groeneveld, Agnes Hemmes
Zoete Wraak
18,7 2 5 3
5 832 John Wolters, Jeroen Kooi
strijps
29,7 5 6 4
6 13 Peter van Riet, Sandra van Riet
Coppelstock
31,4 6 4 6
7 564 George Postma, Kick / Nico Kleverlaan / Peppi
aquaholic
43,0 dns 7 dns
8 680 Leo Hart, Rob Cornelissen
liever blauw
45,0 dns dns dns