Over Sportinschrijving.nlContactAccount aanmakenInloggen
 
 
 

Introductie
Wedstrijdkalender
Uitslagen

Uitslagen



Uitslagen Magic Marine Braassem Summer Regatta

470
5.5M
FJ
MaxFun25
Optimist
Randmeer
RS500
Solo
SW SW factor
Valk
Wayfarer
Yngling

Uitslag 470

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 28 Dirk Bennen 0,0 1 1 1 1 (2)
2 88 Max Deckers 14,7 2 2 (3) 2 3
3 24 Floris van de Werken 19,4 (raf) 3 4 3 1
4 1038 Pieter Moerman 34,4 3 6 2 (10) 8
5 6 Sanne Crum 37,7 (dns) 4 6 5 4
6 1 Jorick Weijers 45,0 4 7 (8) 8 5
7 2 Bart van den Hondel 48,0 (dns) 5 11 4 7
8 1100 Marrit Boer 55,4 (dns) dns 7 6 6
9 21 Wietse Pijlman 58,0 (raf) dns 5 7 10
10 1053 Bastiaan Hartman 64,0 (dns) dns 9 9 9
11 1117 Julian Hofman 69,0 (dns) dns 10 11 11
12 901 Laura van den Hondel 76,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag 5.5M

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 26 Arend Jan Pasman, Kim Chabani 6,0 2 2 1
2 31 Victorine Bredero, Wiebe de Witte 8,7 1 3 2
3 11 Piet van Opzeeland, Nn Nn 11,4 3 1 3
4 25 Joost Timmers, Nnb 24,0 4 4 4
5 17 Rob Smolders, Alwin 30,0 5 5 5
6 4 Frits Kruijt, Femke van Dokkum 39,0 dns dns dns
 


Uitslag FJ

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 961 Rolf de Jong 10,0 dns 1 1 1
2 1419 Hylke Sasse 14,4 1 2 3 3
3 1156 Theo Remmerswaal 24,0 dns 4 2 2
4 1463 Lars den Hartog 33,7 dns 3 4 dns
 


Uitslag MaxFun25

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 18 Erik Wesselman, Mark Brouwer 3,0 (2) 1 1 2 1
2 23 Rinke van der Veen 17,1 (3) 3 3 1 3
3 16 Hidde de Bruijn, Martenjan Ringers 21,0 1 2 (5) 5 4
4 35 Marco van Driel, Martijn Worseling 27,0 (dns) dns 2 4 2
5 31 Jeroen van Dijk, Pim Koedijk 36,7 (dns) dns 4 3 5
6 2 Lennert Zwanenburg, Jan Ruigrok van der Werven 49,4 (dns) dns dns 6 6
 


Uitslag Optimist

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 3070 Cornelia Everwijn 16,0 2 1 5 2
2 2790 Ellemyn Boers 17,4 3 2 2 3
3 NED 3048 Leanne van Dam 31,4 1 6 4 6
4 NED 2962 Bas de Meij 32,0 5 4 8 1
5 NED 3112 Quinten Bramervaer 45,0 7 dns 1 4
6 2868 Jean Marc Plevier 47,7 4 3 12 10
7 NED 3049 Maartje van Dam 51,7 8 7 6 7
8 NED 2588 Jelco Heringa 54,0 9 8 9 5
9 NED 2908 Nikos Motos 68,7 dns dns 3 9
10 NED 2633 Floris Bos 69,7 6 5 dns dns
11 NED 2810 Rens de Lange 78,0 dns dns 10 8
12 NED 2960 Bas van der Kaaden 81,0 dns dns 7 14
13 NED 2198 Villette Perrine 83,0 dns dns 11 12
14 NED 2977 Nathalie van der Kaaden 85,0 dns dns 14 11
15 2821   86,0 dnc dnc 13 13
16 NED 3004 Teun van der Wal 93,0 dns dns 15 dns
17 NED 2627 Luigi Stagnaro 96,0 dns dns dns dns
 


Uitslag Randmeer

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 1029 Rob Stavenuiter, Sjoerd Osterholt 13,0 1 1 5 (8) 2
2 1030 Wouter van der Gronden 14,7 2 2 2 (6) 3
3 219 Tiemen Winkel, Derk Jan Havenaar 22,8 3 3 3 3 (4)
4 1069 Cor Visser, Jeroen.m. Kooi 27,0 (dns) dns 4 2 1
5 670 Auke de Jong, Bart van Roessel 27,7 (dns) dns 1 1 6
6 1088 Hans Groen 42,0 4 4 (9) 7 7
7 909 Oscar Deurloo, Wiebe Albarda 51,7 (dns) dns 6 4 dns
8 922 Arnold Verkleij, Noreen ? 54,0 (dns) dns 7 9 5
9 637 Mathijs van de Griendt, Astrid Van Veldhoven 54,0 (dns) dns 8 5 8
 


Uitslag RS500

 
No Zeilno Naam Punten 1 3 4 5
1 965 Willemijn van Susante 8,0 1 4 1 1
2 37 Michiel Geerling 9,0 2 1 2 2
3 777 Marleen Blomsma 27,4 3 3 4 4
4 737 Stephanie Grootscholten 29,4 dns 2 3 3
5 837 Johan van Veen 45,0 dns 5 5 5
6 961 Corinne van Dalen 50,1 dns 6 6 6
7 763 Gijs van Lieshout 54,0 dns 7 7 7
8 654 Sander Vogelaar 60,0 dns dns dns dns
 


Uitslag Solo

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 545 Tjebbe Swart 8,7 3 2 (4) 1 1
2 587 Claar van der Does 26,7 2 4 3 5 (6)
3 573 Norbert Zonneveld 30,4 1 3 6 7 (9)
4 544 Gilles de Combe 50,0 4 1 8 (dns) dns
5 553 Pieter Jelle Jongejans 50,7 (dns) 5 9 6 8
6 537 Armand de La Rie 58,0 (dns) dns 13 4 2
7 550 Jacques Metaal 59,7 (dns) dns 7 3 7
8 591 Reggie Feltkamp 60,0 (dns) dns 15 2 4
9 583 Remco Ruinemans 61,0 (dns) dns 1 11 10
10 570 Marleen Gaillard 61,7 (dns) dns 5 12 3
11 560 Peter van Santen 70,0 (dns) dns 12 8 5
12 582 Mark Wildenberg 71,0 (dns) dns 2 14 14
13 558 Huub de Haas 78,0 (dns) dns 10 10 12
14 589 Jaap Atema 80,0 (dns) dns 14 9 11
15 586 Ton Vos 85,0 (dns) dns 11 15 13
16 485 Marten Niessink 90,0 (dns) dns 16 13 15
17 8 Arnold Jippes 112,0 (dns) dns dns dns dns
17 511 Peter Jansen 112,0 (dns) dns dns dns dns
17 555 Yme Bosma 112,0 (dns) dns dns dns dns
17 559 Anja Koldewijn 112,0 (dns) dns dns dns dns
17 572 Jan Arends 112,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag SW SW factor

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 5906 Auke Holtrop 3,0 1 1 (3) 1 2
2 864 Sijbrand Jongejans 11,0 (dns) 4 1 2 1
3 52 Hans Verdel 29,4 3 3 4 (5) 5
4 2684 Cock Baas
Impuls
42,0 2 2 (dns) dns dns
5 NED 833 Michel Miltenburg 47,4 (dnc) dnc dnc 3 3
6 10503 Laser 2 51,4 (dnc) dnc 5 6 6
7 5422 Ton van Maarseveen 52,0 (dns) dns dns 4 4
8 169 Finn 57,0 (dnc) dnc 2 dns dns
9 17 Robert Renan 72,0 (dns) dns dns dns dns
9 9937 Elisabeth Ackerler 72,0 (dns) dns dns dns dns
9 10641 Mark den Heijer 72,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Valk

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 13 Peter van Riet 8,7 1 3 2
2 839 Rogier Groeneveld 14,7 6 2 1
3 356 Bart Kraan 15,7 5 1 3
4 817 Mark van Rhijn 23,7 3 5 4
5 292 Lex Keller 32,0 2 8 9
6 192 Wim Bouwman 37,4 8 6 6
7 82 Maarten de Groot 39,0 4 9 10
8 745 Frans Bakker 39,0 7 7 7
9 412 Piet Kraan 40,0 ocs 4 5
10 14 Mark van Leeuwen 46,0 9 11 8
11 272 Martien Hoogenboom 60,0 dns 10 dns
12 395 Arnoud Meihuizen 66,0 dns dns dns
12 680 Leo Hart 66,0 dns dns dns
12 809 Jacques van Schie 66,0 dns dns dns
12 832 Foeke Brouwer 66,0 dns dns dns
 


Uitslag Wayfarer

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 10868 Stan Heltzel 8,7 2 1 1 (dns) 3
2 10606 Monica Schaefer 11,7 1 (3) 3 2 2
3 5535 Jan Katgerman 21,0 (dns) dns 2 1 1
4 10465 Julian Lewis 33,7 3 2 (9) 5 9
5 10003   39,7 (dnc) dnc 4 3 4
6 10445 Ton Jaspers 47,7 (dns) dns 6 4 5
7 10493 Andreas Jung 48,0 4 (dns) 8 7 7
8 5179 Evert Beket 51,4 (dns) dns 5 6 6
9 5852 Joke Peers 62,0 (dns) dns 7 9 10
10 10458 Helmut Frueholz 62,0 (dns) dns 10 8 8
11 1 Lous de Bruijne 72,0 (dns) dns dns dns dns
 


Uitslag Yngling

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 334 Paul Bot, Reinier Tromp 11,7 (4) 2 1 2 3
2 109 Waling Dijkstra, Fionnuala Dolle 16,0 1 1 (4) 4 4
3 355 Maarten Jamin, Menno Berens 22,7 (dns) dns 3 1 1
4 289 Jacques Verberne, De Beste 26,0 2 (5) 2 5 5
5 321 Olaf Divendal, Brechtje Riphagen 26,1 (dns) 3 6 3 2
6 329 Florian van Dort, Anna Bertling 35,4 3 4 5 (6) 6
7 147 Luc Versteijlen, Marion Versteijlen-louwinger 51,0 5 (dns) 8 8 7
8 74 Marije Willemsen, Myrthe Heerema 57,0 (dns) dns 7 7 8
9 337 Jan Deen, Steven van der Zee 68,0 (dns) dns dns dns dns
9 356 Hidde-jan Haven, Miguel Karsters 68,0 (dns) dns dns dns dns