Over Sportinschrijving.nlContactAccount aanmakenInloggen
 
 
 

Introductie
Wedstrijdkalender
Uitslagen

Uitslagen



Uitslagen NK 16m2 Beulakerwiede

16m2 - GOLD
16m2 - SILVER

Uitslag 16m2 - GOLD

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 4328 Thijs Kort, Willy Boomsma 20,0 1 1 4 2 1 1 9 1 (14)
2 4353 Jan Andringa, Joure, Roelie Kramer 34,0 2 2 3 1 15 6 2 (20) 3
3 4349 Lars Stekelenborg, Den Haag, Wietse Pijlman 36,0 6 5 7 7 5 (10) 1 3 2
4 4435 Wesley Ladage, Nieuwerker ad IJssel, Barry Herben 50,0 6 5 3 (17) 16 4 6 5 5
5 4296 Albert Visser, Sneek, Anneke Visser-Heida 54,0 5 (12) 1 9 5 2 11 11 10
6 4270 Bob Heineke, Loosdrecht, Sander Oost 55,0 5 (14) 7 14 7 3 5 13 1
7 4391 Bas Mandemaker, Bodegraven, Betty Gietema 57,0 1 10 10 11 2 (19) 13 4 6
8 4437 Taco den Oudsten, Liz den Oudsten 57,0 19 3 5 (18) 10 7 4 8 11
9 4325 Jaap Jongsma, Lemmer, Hieko Seinen 69,0 2 13 12 12 3 15 10 2 (17)
10 4360 Wouter van Catz, Sander van Benschop 69,8 20 15 9 3 4 12 (18) 12 7
11 4419 Jens Jongsma, Lemmer, Ilonka van der Zee 71,0 12 3 16 13 2 (21) 12 9 4
12 4287 Baint Kramer, Snikzwaag, Tiny Wagenaar 73,0 18 11 11 3 3 18 3 6 (19)
13 4104 Gerrit Hofstra, Oppenhuizen, Dieuwke Buikema 80,0 8 8 8 6 13 5 17 15 (20)
14 4378 Jansje Hofstra, Oppenhuizen, P. vd Zee/. de Vries 85,0 10 8 14 6 13 8 (19) 17 9
15 3777 Reinout Klapwijk, Ridderkerk, Henk van Bohemen 86,0 16 1 2 20 6 20 7 14 (22)
16 3891 Ronald Lafeber, Reeuwijk, M.Lafeber/R. Malschaert 86,0 dne (21) 6 5 1 9 16 7 16
17 4446 Jeroen van Catz, Gouda, Wendy Boeve 89,0 9 20 8 4 4 13 8 (23) 23
18 4372 Hans van Stekelenborg, Reeuwijk, Charlotte Heystek 89,0 7 4 5 (20) 12 11 14 18 18
19 4398 Ewoud Krens, Nieuwerkerk ad Amstel, Bin Krens 95,0 13 9 6 8 (22) 22 15 10 12
20 4425 Leonie Mooyman, Hilversum, Sjors Mooyman 102,0 4 11 21 5 9 (24) 21 16 15
21 4365 Klaas 't Hoen, Nieuwkoop, Brechtje van der Werf 103,0 9 (ocs) 1 1 15 16 dnf 22 13
22 4382 Gerard Bralten, Meppel, Sonja Bralten 106,0 3 19 11 10 11 (23) 23 21 8
23 4369 Leo Willemsen, Zevenhuizen, Oscar Willemsen 111,0 15 4 20 4 10 17 22 19 (24)
24 4149 Paul de Groot, Martijn van Eijk 118,0 7 10 19 8 8 25 20 (dnf) 21
25 4444 Arjen Kort, Sneek, Hidde Kort 119,0 11 7 4 14 17 14 (ufd) dnf dns

Uitslag 16m2 - SILVER

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 4394 Geert Geelkerken, Reeuwijk, Ard Geelkerken 52,0 3 (ocs) 2 13 21 1 2 1 9
2 4402 Lodewijk Baas, Waddinxveen, Ruud Heisterborg 66,0 14 (ocs) 9 12 12 2 13 2 2
3 4451 Theo Dik, Veendam, Henk Dijkema 68,0 4 6 (19) 16 19 9 4 5 5
4 4429 Paulus Mooyman, Hilversum, Jontine Mooiman-Coren 73,0 11 6 (23) 10 20 4 5 6 11
5 4357 Gerben Spaargaren, Den Haag, Margriet van Sisseren 80,0 (20) 19 18 2 11 5 3 10 12
6 4441 Johan Rijfers, Nieuwkoop, Andrea Lejkova 80,0 10 2 13 (16) 16 13 15 4 7
7 4256 Erik Groeneveld, Leeuwarden, Elise Gruber 92,0 12 16 17 11 (22) 11 8 16 1
8 4367 Jan de Haan, Nuenen, Miriam de Haan 92,0 (23) 16 20 15 8 6 6 13 8
9 4352 Nils Spliethoff, Berkel en Rodenrijs, Ernst ter Meulen 97,0 8 (23) 17 15 17 3 18 9 10
10 4411 Arjan de Groot, Oostvoorne, Jan Vincent Kruiniger 98,0 16 12 10 (23) 6 20 17 3 14
11 4436 Otto Groen, Hasselt, Marius Janmaat 106,0 19 9 21 (22) 19 16 11 8 3
12 4200 Rocco Ladage, Zevenhuizen, Anne Krens 107,0 17 17 15 7 14 (19) 10 14 13
13 4338 Reinier Siebrand, Kampen, Hans Borias 114,0 (24) 18 15 9 21 14 7 12 18
14 4374 Jan Willem Siebrand, Mijdrecht, Jolande Siebrand 115,0 23 18 18 (24) 9 12 9 20 6
15 3820 Rogier Slopsema, Haren, Greet Smid 118,0 15 24 (dns) 19 20 7 1 7 dns
16 2500 Harry Gierveld, Aadorp, Sylvana Giervel Stef Gierveld 123,0 13 17 16 17 7 22 14 (ocs) 17
17 4244 Jasper Rijks, Groningen, Marije van der Leij 127,0 14 20 14 18 (23) 17 22 18 4
18 4067 Michiel Witte, Nieuwkoop, Koos 't Hoen 135,0 21 13 12 19 18 8 19 (ocs) dns
19 4346 Pyt Zwart, Wergea, Henk Kok 141,0 18 15 22 (23) 14 23 23 11 15
20 4085 Rien den Oudsten, Reeuwijk, Harriet Rupert 144,0 22 14 22 21 24 10 16 15 (dns)
21 4308 Theo Helder, Groningen, Mijke Wijnroks 146,0 22 21 13 22 (23) 15 20 17 16
22 4447 Jan Busbroek, Wanneperveen, Liesbeth Hagedoorn 146,8 17 7 (dns) 21 18 18 21 19 dns
23 4376 Pieter Dijkstra, Belt-Schutsloot, Jan Dijkstra 174,0 21 22 (dns) dns dns 21 12 21 dnf
24 4284 Wietse Pijlman, Steenwijkerwold, Engel Jan Timmer 183,0 (24) 22 24 24 24 24 24 22 19