Over Sportinschrijving.nlContactAccount aanmakenInloggen
 
 
 

Introductie
Wedstrijdkalender
Uitslagen

Uitslagen



Uitslagen Jubileumwedstrijden 85 jaar 16m2

16m2

Uitslag 16m2

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 4444 Arjen Kort, Sneek, Erwin de Vries 3,0 1 1 1
2 4391 Bas Mandemaker, Bodegraven, Betty Gietema 5,0 1 1 3
3 4446 Jeroen van Catz, Gouda, Wendy Boeve 7,0 4 2 1
4 4451 Theo Dik, Veendam, Jack Visser 7,0 3 2 2
5 4328 Thijs Kort, Drachten, Willy Boomsma 9,0 2 3 4
6 4296 Albert Visser, Sneek, Anneke Visser 16,0 9 5 2
7 4325 Jaap Jongsma, Lemmer, Hieko Seinen 17,0 3 3 11
8 4437 Taco den Oudsten, Montfoort, Liz den Oudsten 18,0 5 6 7
9 4104 Gerrit Hofstra, Oppenhuizen, Roelof de Vries 20,0 8 4 8
10 4256 Erik Groeneveld, Leeuwarden, Elise Gruber 21,0 5 9 7
11 4360 Wouter van Catz, Gouda, Sander van Benschop 21,0 7 5 9
12 2875 Bauke IJntema, Heerenveen, Lotte Warmerdam 22,0 6 11 5
13 4394 Geert Geelkerken, Reeuwijk, Hanny Geelkerken 25,0 12 10 3
14 4288 Henk Dijkema, Spijk, Albert Velema 25,0 10 7 8
15 4034 Frans Wiersema, Workum, Eric Wiersema 29,0 7 4 18
16 4402 Lodewijk Baas, Waddinxveen 31,0 2 dns 4
17 4124 Durk Vis, Joure, Alex de Jong 32,0 11 15 6
18 4367 Jan de Haan, Nuenen, Mirjam de Haan 34,0 6 14 14
19 4250 Frans Hogeterp, Lemmer, Gerrit Hogeterp 34,0 15 10 9
20 4331 Jurgen van de Vijver, Sneek, Natasja Kesteloo 36,0 17 14 5
21 3777 Reinout Klapwijk, Ridderkerk, Henk van Bohemen 36,0 17 8 11
22 4004 Coen van Beek, Utrecht, Dieuwke Buikema 36,0 12 12 12
23 4354 Wim Wind, Siddeburen 37,0 8 15 14
24 4346 Pyt Zwart, Wergea, Doek Zwart 37,0 11 11 15
25 4429 Paulus Mooyman, Hilversum, Jontine Mooyman-Coren 39,0 4 dns 10
26 4335 Henk Hofstra, Grou, Narelle Hofstra-Wijbenga 39,0 13 9 17
27 4180 Roelof Drost, Akkrum, Helga Drost 39,0 10 17 12
28 4320 Simon Talman, Joure, Fokke Bosma 39,0 14 12 13
29 4399 Andries de Muijnck, Heiloo, Ab de Muijnck 41,0 dns 6 10
30 4414 Peter Fromberg, Overveen, Hilde van der Vlugt 41,0 19 7 15
31 4416 Pieter Lanser, Vlijmen, Bert Dalmolen 42,0 9 8 ocs
32 4311 Eric van Straten, Heerhugowaard, Henk Barnhard 46,0 15 13 18
33 4308 Theo Helder, Groningen, Mijke Wijnroks 48,0 14 13 21
34 4436 Otto Groen, Hasselt, Bennet Groen 49,0 20 16 13
35 4347 Wieger van Duuren, Grou, Marianneke van Duuren 50,0 16 17 17
36 4019 Ilse Helder, Groningen, Auke de Jong 54,0 19 19 16
37 4378 Jansje Hofstra, Oppenhuizen, Ilonka van der Zee 56,0 dns dns 6
38 4242 Wolter Rijks, Oegstgeest, Oscar Rijks 56,0 18 18 20
39 4323 Lieuwe van der Pol, Sneek, Johan Dooper 57,0 13 dns 19
40 4435 Wesley Ladage, Nieuwerkerk, Danny van Tongeren 57,0 16 16 ocs
41 4426 Eline Sijperda, Gaastmeer, Allard Berveling 59,0 18 dns 16
42 3501 Michael Raerig, Kasbach 63,0 21 20 22
43 350 Martin Wiersma, De Westereen 75,0 dns dns dns
43 4085 Rien den Oudsten, Reeuwijk, Harriet Rupert 75,0 dns dns dns
43 491 Siebe van der Zee, Ekeren, Fred de Groot 75,0 dns dns dns
43 4425 Leonie Mooyman, Hilversum, Ruben Reyntjes 75,0 dns dns dns
43 4312 Robert Roossien, Lageland 75,0 dns dns dns
43 4365 Wim Wind, Siddeburen 75,0 dns dns dns